Направлені на навчання обласним центром зайнятості, склали кваліфікаційний іспит з перукарського мистецтва

Вчора в Школі краси та мистецтв Східноєвропейського університету відбулося справжнє свято краси – безробітні, направлені на навчання обласним центром зайнятості, складали кваліфікаційний іспит з перукарської майстерності. Кожна з дівчат успішно закінчила навчання та здобула нову професію перукаря.

Викладач Центру курсової підготовки Зеленська Олена Василівна відзначила високий рівень знань та підготовки цієї групи. І справді, яскравість, оригінальність та складність зачісок вражали. Із волосся вмілими руками новоспечених перукарів були викладені справжні мистецькі шедеври.

Наприкінці іспиту слухачі курсів висловили щиру подяку усьому колективу Школи краси та мистецтв за їхній професіоналізм, за передані вміння та досвід, а також державній службі зайнятості, яка спрямувала та допомогла здобути нову професію.

Доказом же високого рівня підготовки та майстерності слухачів є той факт, що практично усі випускники цієї групи уже знають роботодавців, які готові їх працевлаштувати.