Modern scientific research: theoretical and practical aspects

Ще одна радісна і важлива подія в науковому й освітянському житті нашої Alma mater!!!

Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова взяв участь у XXII-й Міжнародній науково-практичній конференції, яка проходила в Осло (Норвегія) з 8 по 10 травня 2024 року.

До участі в конференції було залучено понад 100 науковців, викладачів, докторантів, аспірантів, студентів з багатьох державних та приватних ЗВО України, а також Westminster University з метою сприяння розвитку сучасної науки.

Наш університет представили студентки групи ПР-01 Ілона Приз і Ілона Провозюк та завідувачка кафедри теорії і практики перекладу та іноземних мов Світлана Купрікова.

Зичимо нашим науковцям більше свіжих ідей, ґрунтовних досліджень, нових знайомств і позитивних емоцій! Переможного миру, нових задумів і здобутків!