Майстер-клас з перукарського мистецтва

18 березня 2015 року відбувся майстер-клас «HolidaySeason» з перукарського мистецтва для викладачів і студентів університету, який проводив технолог-стиліст компанії «Естель» Аліна Кудрявцева (м. Київ).

Майстер-клас дав можливість студентам, які навчаються у Школі краси та мистецтв університету, ознайомитися з новими технологіями у виконанні вечірніх зачісок, з тенденціями у фарбуванні волосся, вони мали можливість використати сучасні засоби для укладання та фіксації зачісок.

Студенти-перукарі мали можливість виконати представленні сучасні вечірні зачіски на моделях під наглядом Аліни Кудрявцевої, ознайомились з новими можливостями і рішеннями у виконанні зачісок та укладок.

Проведення такого семінару є постійною практикою університету. Знайомство студентів з роботами майстрів України дає в подальшому можливість брати участь у професійних міжнародних конкурсах і показах для більш легкого працевлаштування.