Круглий стіл «Психологічний аспект культури ділового спілкування»

5.05.2011 року спільними зусиллями кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та кафедри теорії практики перекладу та компаративістики проведено круглий стіл на якому було розглянуто проблему психологічного аспекту культури ділового спілкування. Мета круглого столу - формування самосвідомості майбутнього фахівця на засадах гуманізму.

До активного діалогу були залучені студенти груп МД-91 та ПР-91, які мали змогу застосувати теоретичний ресурс знань, набутий в процесі вивчення дисципліни «Етика і психологія ділового спілкування», в практику міжособистісного професійного та ділового спілкування.

Основний спонукальний мотив обговорення можна визначити, спираючись на вислів відомої письменниці Е.А. Піньковської:

«Знания, подкрепленные желанием, стимулируют человека к действиям. Любое действие, совершаемое по свободной воле, вполне может вылиться в творчество».