І етап всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «правознавство»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України та Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 19 лютого 2014 року в Юридичному інституті відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Правознавство». В олімпіаді взяли активну участь студенти II-V курсів, яким були запропоновані завдання з фахових дисциплін.

Завдання винесені на олімпіаду викликали інтерес у студентів та як наслідок дістали активне обговорення на практичних заняттях. В ході обговорення були виявленні питання, які потребують подальшого наукового дослідження на студентських науково-практичних конференція, а також в контексті написання курсових, дипломних та магістерських робіт.

Призерами олімпіади стали:

I місце — Шолох Сергій, група ЮР-91М