Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Сьогодні, як ніколи, дуже важливо пізнавати, досліджувати історичну, культурну, археологічну спадщину свого краю, України. Бути справжнім патріотом у збереженні історико-культурної спадщини – головне завданням кожного українця.
Студенти спеціальності готельно-ресторанної справи та туризму займаються вивченням і дослідженням старовинних палаців Черкащини. Нещодавно відбулося цікаве заняття за темою «Замки Черкащини як потенційні об’єкти в розвитку готельно-ресторанної справи краю…». Студенти презентували власні пошуково-дослідницькі роботи вивчення цих потенційних туристичних об’єктів. Під час обговорень презентували фото та інформацію, яку вдалося знайти, обмінювалися думками, цікавими ідеями щодо подальшого практичного використання цих досліджень. Студентам подобається такий формат навчання - це цікаво, пізнавально і допомагає у формуванні практичних навичок майбутньої спеціальності. Пошукова робота продовжуватиметься, оскільки наш край має багато цікавих і таємничих пам’яток, вивчення яких може посприяти майбутньому розвитку туризму в області.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!