Вітаємо переможців і етапу іv міжнародного мовно-літературного конкурсу імені тараса шевченка!

З метою стимулювання студентської молоді до вивчення української мови і літератури, в рамках підготовки до відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка Указом Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 з 2011 року започатковано проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

1 листопада у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту стартував І етап ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Тематика творчого завдання конкурсу була звернена до творчості і долі славетного земляка; спрямована на духовні цінності, історичне минуле. За результатами роботи переможцями конкурсу стали студенти Тогобіцький Владислав (гр. КЮР 22), Скляренко Світлана (гр. ПР-31) та Литвин Інна (гр. КЮР-21).

Вітаємо шанувальників творчості Т. Г. Шевченка, знавців української мови!