Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Суботи, що минула, студенти та викладачі Східноєвропейського університету зустрілися з автором сучасних українських бестселерів – Василем Шклярем.
У книжковому магазині “Буквиця”, який широко практикує зустрічі з відомими в Україні людьми, зібралося чимало черкащан. Були серед них і наші педагоги та вихованці.
Василь Шкляр познайомив присутніх із прототипами героїв своїх книжок, присвячених сьогоднішньому визволенню Батьківщини, – реальними волонтерами і бійцями. Лейтмотивом зустрічі стала відома думка письменника: “Кажуть, герої не вмирають, але я хотів би, дуже хотів би, щоб вони замість бути героями жили. Тут, на землі, вони потрібніші, ніж на небі. Тут є багато такого, чого без них не зробить ніхто”.
По завершенні заходу прозаїк підписав свій новий бестселер “Чорне Сонце” для студентів Східноєвропейського університету. Із цією “думою про братів азовських” та кількома іншими творами В. Шкляра, які увійшли до останнього видання, можна буде ознайомитися в читальній залі нашої бібліотеки.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!