Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Студенти-практиканти Фахового коледжу СУРА спеціальності 081 "Право" успішно завершили проходження практики.
Керівники практики, завідувачка кафедри публічного та приватного права Людмила Кузнецова та заступниця завідувачки кафедри Анастасія Литвиненко, вручили студентам сертифікати про успішне завершення практико-орієнтованих днів. Це важливий крок на шляху до отримання цінного практичного досвіду та підготовки до майбутньої кар'єри у сфері права.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!