УНІВЕРСИТЕТ – учасник IV Міжнародного конкурсу з перукарського мистецтва

15 жовтня 2010 року команда із 13 випускників Центру курсової підготовки Університету брала участь у IV Міжнародному конкурсі з перукарського мистецтва YOUR HAIR AWARDS 2010 в м. Києві.

У конкурсі приймали участь більше 400 учасників з Донецька, Дніпропетровська, Боярки, Вінниці, Харкова, Львова, Одеси, Тернополя, Івано-Франківська, Києва та Молдови.

Журі конкурсу було представлено майстрами з Білорусії, Латвії, України та Росії.

Випускники брали участь у п’яти номінаціях:
“Модний жіночій образ”, “Весільна зачіска світу”, “Зачіска бізнес-леді”, “Модне плетіння” та “Модні завитки” і у трьох з них отримали почесне ІІІ місце.

Переможцями конкурсу стали наступні випускники:

• в номінації “Модний жіночий образ”3 місце – Асауленко Ірина
  • в номінації “Весільна зачіска світу”3 місце – Галка Наталья
  • в номінації “Модне плетіння”3 місце – Тиховод Юлія.

Учасники, які зайняли призові місця були нагородженні Медалями, Дипломами та Призами від спонсорів та організаторів конкурсу.

УНІВЕРСИТЕТ було НАГОРОДЖЕНО ДИПЛОМОМ „За вагомий внесок у розвиток перукарського мистецтва” та річною підпискою на спеціалізовані журнали з перукарського мистецтва.