У центрі міста можна помилуватися писанкою від Східноєвропейського університету

Великодній метровий арт-об’єкт із зображенням птахів, розписаний студентами кафедри дизайну Східноєвропейського університету, вже встановлений у сквері «Юність». Саме цей образ запропонували зробити організатори цьогорічного фестивалю «Писанковий рай».

– Писанка розписана у трипільському стилі, – розповідає завідувач кафедри дизайну Надія Горбатова. – Виконана на білому фоні, що символізує чистоту, радість, світло, і перегукується із білим полотном рушників. Використано не чистий червоний, а різні його відтінки: теракотовий та цегляно-червоний, що найбільш притаманні етнічній Черкащині.

Над писанкою працювали студентки 4-5 курсів Валерія Горбащенко, Наталія Любива та Лілія Майборода. Як вони зазначають, головним символом писанки є мама-птаха та її пташенятко.

Птахи – символ зародження  життя, родючості, достатку, – розповідають авторки мистецького об’єкту. –  Від давніх часів вони уособлюють материнську любов. Тому наша багатоколірна писанка символізує родинне щастя, мир, любов, здоров’я, успіх та безкінечну плинність життя.

Помилуватися творчим виробом наших студентів можуть всі охочі. Оголошення результатів конкурсу на кращу писанку – вуличну інсталяцію  відбудеться 17 квітня о 12:00.