Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Теплого літнього ранку, 1 липня 2011 р., відбулися урочисте вручення дипломів й лірично-гумористична концертна програма для випускників Коледжу економіки і управління Східноєвропейського університету економіки і менеджменту.
Отже, український ринок праці поповнився новими висококваліфікованими фахівцями за спеціальностями “Економіка підприємства”, “Бухгалтерський облік”, “Діловодство”, “Правознавство”, “Туристичне обслуговування”, “Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів”. Частина випускників продовжить навчання вже в інститутах Університету за спорідненими напрямами бакалаврської підготовки. Інша – спробує себе в професії на практиці.
Ми ж усім нашим випускникам зичимо міцного здоров’я, щастя в особистому житті й успішної реалізації на ниві професійного зростання!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!