Студентка Східноєвропейського потрапила до фіналу конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Zone

Студентка Східноєвропейського потрапила до фіналу конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Zone

Студентка 3-го курсу спеціальності «Дизайн» Східноєвропейського університету Оксана Тараненко успішно пройшла два тури міжнародного конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Zone і наразі готується до фіналу.

Головна мета проекту – відкрити нові обличчя у сфері моди і показати світу талановитих, прогресивних, креативних українських дизайнерів з оригінальними ідеями. За словами організаторів, принциповою відмінністю конкурсу від вже існуючих є комплексний підхід до розвитку нового бренду і підтримка учасників на всіх етапах становлення їх як фахівців fashion-індустрії.

У відбірковому турі Оксана Тараненко представила свої ескізи головних уборів і вечірніх суконь.  Під час кастингу, що відбувся 10 жовтня в Києві, вона презентувала два образи в номінації «Костюми для кіно і кліпів». Члени журі зазначили, що головні убори студентки такі ж епатажні, як і у дизайнера Lady Gaga. Тому судді запропонували їй надалі брати участь у номінації «Взуття і аксесуари».

Фінал конкурсу відбудеться 26 листопада. Оксана Тараненко представить свою колекцію із шести готових образів і побореться за головний приз – повне продюсування бренду переможця.

Від душі зичимо Оксані перемоги і нових звершень!