Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
На честь 27-ї річниці незалежності України в Черкасах встановлюють незвичний рекорд – найтриваліший безперервний футбольний матч. Розпочався матч учора о 19:00 і триватиме добу – до 19:00 сьогоднішнього дня.
По закінченню його офіційно зареєструють представники Книги рекордів України.
До матчу долучилися і студенти Східноєвропейського університету спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Юрій Ладигін, Артем Цап, Сергій Ємець і студент кафедри маркетингу Олег Апончук. Дякуємо хлопцям за участь і гідне представлення навчального закладу на Черкаському спортивному фестивалі.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!