Студенти Східноєвропейського організували благодійний ярмарок

Благодійний ярмарок «Дари осені» провели сьогодні у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту.

Кошти будуть спрямовані на придбання солодощів і подарунків до Дня Святого Миколая для  дітей з онкозахворюваннями, вихованців Черкаського притулку для дітей «Теплий дім» та інших закладів для дітей, які потребують допомоги.

На ярмарку були представлені виготовлені студентами пироги, тістечка, торти, вареники. Для начинки використовували традиційні «дари осені» – яблука, журавлину, гарбуз тощо. Кафедра готельно-ресторанної справи та туризму представила власноруч приготовлені страви, сервіровані з елементами осіннього декору.

Дякуємо студентам і викладачам, які долучилися до ярмарку. Пам’ятаймо, що зроблене добро завжди повертається сторицею!