Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
22-23 квітня у Вищому адміністративному суді України відбувся VІІІ Всеукраїнський турнір з класичних судових дебатів із земельного права.
Це наймасштабніші змагання національного рівня серед команд студентів юридичних спеціальностей з імітації спрощеного судового засідання (без дотримання процесуальних вимог) на основі наданої фабули перед умовним судом.
Цьогоріч тематикою змагань були практичні проблеми застосування земельного законодавства, а також практики Європейського суду з прав людини. Попередній відбір всіх учасників проходив письмово, до участі були допущені студенти, що надіслали найкращі меморандуми та набрали достатню кількість балів зі складання правових позицій.
У складі команди Черкас була студентка 3 курсу юридичного інституту Східноєвропейського університету Галина Сухомлин, яку відзначили як кращого промовця у відбіркових раундах. Її нагородили дипломом від Дебатклубу КНУ ім. Тараса Шевченка та подарунком від головного спонсора заходу – юридичної фірми TOTUM.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!