Студенти коледжу економіки і управління - призери XIII універсіади Черкаської області з шахів

1 листопада в спорткомплексі «Рятівник» Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля відбулися змагання з шахів за програмою ХІІІ Універсіади Черкаської області серед вищих навчальних закладів та І-ІІ рівня акредитації та ІІІ-ІV рівня акредитації.

Збірна коледжу економіки і управління цього року була в складі студентки 2 курсу Коноваленко Тетяни та студента 1 курсу Кузьменка Андрія.

За підсумками змагань в командному заліку збірна Коледжу економіки і управління посіла почесне IIIмісце, а в особистому заліку Коноваленко Тетяна виборола II місце в змаганнях ХІІІ Універсіади Черкаської області з шахів серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

По закінченні турніру переможців та призерів було нагороджено дипломами Черкаського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Вітаємо наших призерів та бажаємо подальших спортивних перемог!