Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Здобувачі вищої освіти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" СУРА 23.02.2024 року відвідали гостьову лекцію «Інформаційні технології у страхуванні». Спікер - Любашенко Ігор Леонідович – директор ТОВ «Українські страхові технології», директор музею страхового ринку України та голова постійно діючої комісії ГО Страховий захист по ринку ОСЦПВВНТЗ.
Лекцію було організовано в межах опанування освітніх компонент "Страхування" та "Страховий менеджмент". Актуальність страхового ринку та його відновлення в умовах воєнного стану, впровадження сучасних технологій на ринку страхування, стали основою лекції.
Спікер ознайомив здобувачів вищої освіти з сучасними технологіями, які використовують страхові компанії. Присутніх ознайомлено з особливостями ведення обліку та звітності вітчизняними учасниками страхового ринку.
Дякуємо пану Ігорю за отримані нові знання.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!