Східноєвропейський університет прийняв перший «громадський Ч.іст.VER»

У Східноєвропейському університеті провели першу публічну дискусію на теми історії та культури пам’яті регіону й України загалом. Проект «Громадський Ч.іст.VER» передбачає популяризацію історичних знань і уявлень серед громадськості.

Спікерами зустрічі, що відбулася 19 вересня, виступили історики Сергій Шамара  та Дмитро Куштан. Обговорювали питання, чи можлива історія поза політикою, а також стереотипи, пов’язані з ранньою історією Черкас.

232 (2)-1

Перший «Громадський Ч.іст.ver» уже позначився активним спілкуванням, візуалізацією, дискусією, частуванням гостей. Надалі тематично це буде великий спектр різноманітних наукових (і не тільки) проблем. Зустрічі проводитимуться раз на два тижні, по четвергах о 19:00.  Стежте за анонсами і долучайтеся до обговорення!