Східноєвропейський університет – переможець міського конкурсу «Великодня паска»

Східноєвропейський університет – переможець міського конкурсу «Великодня паска»

Кафедра готельно-ресторанної справи Східноєвропейського університету здобула перемогу у міському конкурсі «Великодня паска», що проходив сьогодні у сквері «Юність» в рамках фестивалю «Писанковий рай».

Студенти і викладачі представили паски, спечені за власними рецептами, з оригінальним оздобленням. На виготовлення великодніх шедеврів пішло кілька днів, а деяких елементів декору – до двох тижнів. Для оформлення використали прикраси з цукрової мастики, швейцарську меренгу, шоколад, сухофрукти, грецькі горіхи, мигдаль. Подавали паски у сучасному подарунковому вигляді та доповнили композицію живими квітами.

5824 (6)

Для маленьких відвідувачів фестивалю студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» організували майстер-класи з виготовлення прикрас із мастики та айсингу на печиві. Дітлахи залюбки малювали різнокольоровою білковою масою та вчилися красиво оформлювати кондитерські вироби.

Творче змагання прийшлося до душі і самим учасникам, і відвідувачам фестивалю. Адже вони мали змогу скуштувати паски, спечені за різними рецептами, побачити різні варіанти оздоблення і подавання до святкового столу.