Науково-практична конференція
Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова взяв участь у науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Актуальні проблеми економіки та менеджменту в умовах сучасних викликів»
31 січня 2024 року здобувачі вищої освіти спеціальностей «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» та «Маркетинг» долучились до онлайн-лекції «Діловий етикет публічного службовця» організовану Школою лідерів ефективного управління.
Спікер – завідувачка кафедри менеджменту та публічного адміністрування Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, кандидат економічних наук, доцент Світлана Плотніченко.
Здобувачів ознайомили з правилами ділового етикету. Спікер акцентувала увагу на правилах дрескоду, поведінки під час зустрічей, вимогах до організації та проведенні зустрічей. Цікавою та дискусійною виявилась тема визітівок, зокрема вимог щодо оформлення та наповнення, а також обміну. Не оминули поза увагою й питання поведінки під час онлайн-зустрічей та відео конференцій. Також було підняте питання щодо поведінки у соцмережах.
Дякуємо пані Світлані за цікаву зустріч та здобуті навички.
Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова взяв участь у науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Актуальні проблеми економіки та менеджменту в умовах сучасних викликів»
а проєктом програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+, модуль жан моне «ЄС для розвитку цифрової, екологічної та фінансової обізнаності громадян»
Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова взяв активну участь у важливому регіональному семінарі, присвяченому сучасному стану системи забезпечення якості вищої освіти в Україні!