Професорсько-викладацький склад університету поповнився доктором і трьома кандидатами наук!

Другого тижня зими відбулося чергове засідання Вченої ради Східноєвропейського університету економіки і менеджменту. Крім традиційних питань – як-от обговорення та затвердження Правил прийому до університету у 2016 р., погодження голів Екзаменаційних комісій на 2015/16 н.р., – науковці й інші співробітники вишу розглянули не менш важливі питання порядку денного.

Зокрема, було затверджено теми дисертацій і призначено наукових керівників декільком аспірантам Східноєвропейського університету. Вже тривалий час у навчальному закладі здійснюють підготовку та захист дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.11 – математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці.

Приємним моментом стало урочисте вручення дипломів доктора та кандидатів економічних наук працівникам нашого навчального закладу:

–       доктора економічних наук – Яценку Олександру Володимировичу;

–       кандидата економічних наук – Дьячук Ірині Віталіївні;

–       кандидата економічних наук – Манькуті Яні Миколаївні;

–       кандидата економічних наук – Опаленко Аллі Миколаївні.

Ректор університету привітала колег, побажала їм нових наукових здобутків і професійних звершень.