Поетична творчість

Вже десять років в університеті працює центр поетичної творчості «Аріадна».

Напередодні 10-річчя університету в світ вийшла перша поетична збірка «Благослови нас, Весно, на добро…», яка стала лауреатом обласного конкурсу поетичної творчості в трьох номінаціях.

Незабаром перша поетична збірка передала естафету другій «Немає звичного навколо…», яка вийшла до 15-ї річниці університету. На її презентації були присутні журналісти, представники спілки письменників України.

Нещодавно вийшла з друку третя збірка творчих робіт «Душа живе очікуванням дива».

Готується до виходу четверта збірка «У серці квітку пронести…», яка присвячується 20-ій річниці університету. Серед авторів збірок: Кикоть В. – член Національної спілки письменників України, Зінченко Н. – неодноразовий лауреат обласних конкурсів поезії, Зачосова Н., Васильєва О. – молоді поетеси, Хотькіна О. – член Національної спілки журналістів України, редактор всіх чотирьох збірок; студенти – Лагода А., Бердес Н., Кошова М., Щербина М. та інші.