На хелловін наші студенти продемонстрували дизайнерські таланти

31 жовтня у Черкаському художньому музеї відбулося святкування Відьомської ночі або Хелловіна, де українські традиції поєдналися з американськими.

Серед учасників дійства були і студенти Східноєвропейського університету: Олександра Мошенська (ДЛ-41), Марина Пишна (ДЛ-41), Сергій Ковтуненко (МД-31).

Готуватися до свята вони почали заздалегідь. На думку студентів, відьомські костюми – ідеальний варіант для карнавального вбрання на честь Хелловіна. Вони їх зшили власноруч і представили глядачам під час містичного дефіле. Окрасою вбрання дівчат стали відьомські капелюхи, а зачіска і макіяж ще більше підкреслили їхнє «чаклунське походження».

Чоловічий аналог відьми – відьмак. Його загадковий образ Сергій представив, одягнувши чорну мантію з глибоким каптуром. Таємнича маска прекрасно доповнила його костюм.

Олександра Мошенська зазначила, що в майбутньому планує створити кафе за тематикою Хелловіну. У проекті дівчина використає елементи дизайну ландшафту, інтер’єру та одягу.

6964 (3)
6964 (2)