Міжнародне співробітництво

До Інституту державного управління та права Східноєвропейського університету економіки і менеджменту прибув гість із Білорусі, завідуючий кафедрою цивільних та кримінально-правових дисциплін Інституту управління та підприємництва, член-кореспондент НАН Білорусі, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист Республіки Білорусь Тихиня Валерій Гур’євич.

В рамках зустрічі з професорсько-викладацьким складом Інституту був проведений круглий стіл на тему: «Формування правової держави на пострадянському просторі: проблеми та шляхи їх вирішення».

А для студентів 4-го курсу спеціальності «Правознавство» Валерій Гур’євич прочитав спецкурс «Тенденції та перспективи розвитку держави та права в країнах Західної та Східної Європи на сучасному етапі».