Круглий стіл «Облік і звітність в оподаткуванні 2015 року»

Кафедра економіки і бухгалтерського обліку організувала 19 березня 2015 року круглий стіл на тему «Облік і звітність в оподаткуванні 2015 року».

Екскурс в найсуттєвіші зміни до Податкового кодексу України, чинні з 1січня 2015 року, провела доцент кафедри Свєтлова Ніна Миколаївна. Участь в обговоренні приймали викладачі кафедри економіки і бухгалтерського обліку, кафедри економічної кібернетики та інформаційної діяльності, студенти Східноєвропейського університету, а також запрошені бухгалтери, економісти підприємств і організацій міста Черкаси, професори  Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

Жваве обговорення викликали особливості справляння податку з доходів фізичних осіб, податку на прибуток, оподаткування дивідендів, доходів за депозитами та роялті тощо, система електронного адміністрування ПДВ, особливо порядок реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.