Круглий стіл за участю судді Піковського В’ячеслава Юрійовича

27.10.2021 кафедрою публічного та приватного права було проведено круглий стіл «Судова медіація та юридична аргументація» за участю судді Придніпровського районного суду міста Черкаси Піковського В’ячеслава Юрійовича.

В роботі заходу взяли участь: декан факультету права та гуманітаристики Лисенко О.М., завідувач кафедри публічного та приватного права Кузнецова Л.В. та здобувачі 2 курсу спеціальності «081 Право».

20211027_140001

Окрім питань судової медіації говорили про проблеми реформування судової системи, довіру до суду, дисциплінарну відповідальність судді та його професійне вигорання. Під час зустрічі здобувачі жваво задавали питання на кшталт «Яка найскладніша справа за час роботи?» «Яка максимальна кількість справ розглядається за день?» «Чи були погрози з боку учасників судового процесу?».

На завершення було зроблено колективне фото та вручена Подяка.