Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Ним став Андрій Сторчоус, який 15 грудня фактично без замін провів увесь поєдинок проти "Рятівника" і забив два м'ячі. Зичимо Андрію подальших здобутків і запрошуємо всіх вболівати за своїх!
Відео матчу:
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!