День Вишиванки!

Вишиванка – це душа, життєдайний оберіг та невичерпна глибина вікової мудрості! Це національна святиня, духовна броня та генетичний код нації. Це символ віри, надії, любові та нескореності. Сьогодні, як ніколи, одягнувши вишиту сорочку відчуваєш себе вільним!

Кожен стібок, кожна ниточка перетворюють, таке просте полотно на нашу найміцнішу броню. І якими б різними не були вишиті візерунки – вони єднають українців через віки й кордони. По вишиванці завжди впізнаєш, хто свій. Тому що вона цементує нашу націю, надихаючи на боротьбу і свободу!

Тож сьогодні Східноєвропейський університет та Фаховий коледж Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова наповнився яскравим розмаїттям кольорів та орнаментів – вишиванки принесли в нашу буденність свято!

Символічно і надзвичайно приємно , що саме таким яскравим та красивим зустрів Університет свого студента,захисника, бойового медика, захисника Донецького аеропорту та діючого бійця ТрО – Алі Хамідуллін.

- Сьогодні «піксель» - українська вишиванка! – каже пан Алі.

Однак, ми знаємо, що Україна переможе!!!

Все буде Україна!

Вишиваємо перемогу!!!