Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
24 грудня 2011 р. в університеті пройшов День відкритих дверей.
Відвідувачам було запропоновано ознайомитись з сучасною матеріально-технічною базою університету, яка є досить потужною та інноваційною серед навчальних закладів України. Керівництво та професорсько-викладацький склад спілкувався з майбутніми студентами та надавали консультації щодо обраних спеціальностей.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!