День фінансової грамотності у СУЕМ

20 листопада 2014 року надовго запам’ятається студентам і професорсько-викладацькому складу Східноєвропейському університету економіки і менеджменту як цікавий і неповторний день – День фінансової грамотності.

Поповнити свої знання та навики у царині можливостей якісного управління особистими фінансами отримали студенти 1-5 курсів та коледжу на відкритій лекцій, яку люб’язно провели запрошені ректором та проректором з підготовки наукових кадрів професіонали роботи на фінансових ринках. Представники Центру біржових технологій Троцько Богдан Сергійович та Шульгін Роман Петрович розповіли студентам про сучасні напрямки інвестування, примноження активів, новітні вектори роботи на світових валютних ринках і запросили студентів взяти участь у численних тренінгах та семінарах, які проводитимуться у офісі компанії TeleTrade у м. Черкаси, з якою кафедра фінансів і кредиту СУЕМ має тривалі партнерські стосунки.

Проведений захід отримав схвальні відгуки студентів і викладачів університету, а лектори відмітили, що давно не отримували такого задоволення від роботи з аудиторією, і висловили надію на продовження співпраці зі Східноєвропейським університетом економіки і менеджменту в сфері фінансового просвітництва.