Активний студент – запорука успішного працевлаштування

Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова вчергове став майданчиком для обговорення актуальних питань індустрії гостинності за участю фахівців-практиків, студентів і викладачів.

«Активний студент – запорука успішного працевлаштування» – саме під таким гаслом у Східноєвропейському університеті відбулася зустріч студентів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» з випускницею університету, успішним практиком, менеджером ресторану «Philosophy» Л. Ю. Бондаренко. Спікер поділилася досвідом, який отримала в кращих готельно-ресторанних закладах Європи, а також наголосила на тому, що аби стати конкурентоспроможним фахівцем, потрібно постійно вчитися. Гостя наголосила, що знання отримані під час навчання у Східноєвропейському університеті є основою її практичної діяльності!

Такі заходи сприяють популяризації спеціальностей, даючи змогу студентам зануритися в майбутній фах, осягнути його практичну сторону та зрозуміти тонкощі подальшого працевлаштування.