77-річниця від дня народження Василя Симоненка

11 січня, студенти Східноєвропейського університету відвідали вечір з нагоди 77-ї річниці від дня народження Василя Симоненка під назвою «У душі моїй місця немає туманам», який відбувся у приміщенні обласного академічного музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка.

У рамках вечора письменник Володимир Поліщук та голова обласної організації Національної спілки письменників України Валентина Коваленко, розповідали про життя та творчість видатного поета.

Під час заходу було презентовано книгу «Зажинок» видавцем якої Олександр Третьяков.

Наприкінці вечора було оголошено цьогорічного лауреата обласної літературної премії імені Василя Симоненка – місцевого поета Леоніда Даценка за книгу «І янголи з автоматами в руках» та була представлена демонстрація документальної стрічки «З матір’ю на самоті».