Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
4 жовтня Об’єднання «Самопоміч» завітало з дружнім візитом до Східноєвропейського університету економіки і менеджменту.
Відбувся дуже цікавий та конструктивний діалог між представниками Об’єднання «Самопоміч» і викладачами та студентами навчального закладу, адже студенти Східноєвропейського університету, беручи приклад зі своїх наставників, професорсько-викладацького складу, цікавляться і розуміються у багатьох сферах життєдіяльності, у тому числі й сфері державотворення.
Отже, зустріч запам’яталася як насичена різноманітними обговореннями, новими фактами та дружньою атмосферою.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!