Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
На зустріч зі студентами 25 жовтня до Східноєвропейського університету прибув представник прес-центру управління патрульної полії, інспектор патрульної служби, лейтенант поліції Ващенко Віталій Олександрович.
Основна тема обговорення – уникнення і мінімізація ймовірності потрапляння у нестандартні негативні ситуації молодих людей. Також обговорювали принцип роботи лінії 102, криміногенні точки в місті, як своєю участю можна частково запобігти злочинності, можливі та необхідні дії в неочікуваних ситуаціях з боку молоді та безпосередня діяльність патрульної служби у місті.
Зустріч видалась дуже цікавою, насиченою. В жвавому обговоренні студенти отримали вичерпні відповіді на всі хвилюючі їх запитання. Молодь стала освіченішою в сфері запобігання злочинності в Черкасах і навіть де в чому корисною для роботи національної поліції.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!