Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
На кафедрі публічного та приватного права Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова 5 березня 2024 року відбулася зустріч співробітників кафедри,
здобувачів вищої освіти зі стейкхолдерами — Черкаським місцевим центром з надання БВПД Маргаритою Якименко та Тетяною Кайдаш.
У ході зустрічі була обговорена індивідуальна освітня траєкторія для здобувачів вищої освіти спеціальностей 081 «Право» та 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» на 2024/2025 навчальний рік.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!