ень пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
8 травня Україна відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні — день скорботи, вдячності та вшанування подвигу мільйонів людей, які боролися за мир і свободу.
8 квітня 2026 року студенти спеціальності «Менеджмент» долучилися до відкритої онлайн-лекції на тему «Кризовий менеджмент», яка була організована з метою розширення професійних знань та ознайомлення з актуальними управлінськими практиками.
Спікером і лектором заходу виступив Роман Павлюк – визнаний експерт у галузі технологічного управління та цифрових трансформацій, старший викладач кафедри комп’ютерних наук та прикладної математики Національного університету водного господарства та природокористування.
Під час лекції учасники мали можливість поглибити розуміння стратегій управління в умовах невизначеності, що є особливо важливим у сучасному динамічному бізнес-середовищі. Було розглянуто основні підходи до антикризового управління, прийняття ефективних рішень у складних ситуаціях, а також особливості реалізації складних технологічних проєктів.
Лектор подавав матеріал на основі конкретних і цікавих фактів, реальних прикладів та практичних кейсів, що зробило лекцію змістовною, доступною для сприйняття та максимально наближеною до реальних умов професійної діяльності. Він поділився власним досвідом, окреслив сучасні інструменти управління та продемонстрував ефективні підходи до подолання кризових ситуацій.
Лекція відбулася у форматі відкритого діалогу, що дало змогу студентам поставити запитання, отримати фахові відповіді та краще зрозуміти специфіку застосування теоретичних знань у практичній діяльності менеджера.
Участь у таких заходах сприяє формуванню професійних компетентностей, розвитку критичного мислення та підготовці конкурентоспроможних фахівців у сфері менеджменту.
Щиро дякуємо Роману Павлюку за професіоналізм, відкритість до діалогу та надзвичайно цікаву і практично цінну лекцію, яка стала важливим джерелом знань і натхнення для студентів!
8 травня Україна відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні — день скорботи, вдячності та вшанування подвигу мільйонів людей, які боролися за мир і свободу.
Здобувачі спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» СУРА взяли участь у наукових заходах присвячених 120-річчю КНЕУ.
30 квітня 2026 року відбулася XXVI Міжнародна наукова конференція «Гуманітарний дискурс суспільних проблем: минуле, сучасне, майбутнє» на базі Національного університету цивільного захисту України. Захід об’єднав здобувачів вищої освіти, молодих науковців і всіх, хто прагне глибше осмислити актуальні гуманітарні виклики.