Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
У Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова та Фаховому коледжі СУРА відбулась підготовка до світлого свята Великодня.
Студенти прикрашали паски та фарбували крашанки на великодньому воркшопі, проходили квест «Шляхами великоднього кролика» та ввели нову традицію - прикрашання великоднього дерева.
Усі пасочки та крашанки, які виготовляли наші студентами були представлені на виставці «Великодні барви».
Олена Леонідівна Мельниченко, викладачка коледжу, розповіла молоді про те, як наші предки раніше святкували Великдень та традиції цього свята.
Почесне жюрі - декан факультету економіки і менеджменту - Олена Миколаївна Сукач, т.в.о. декана факультету права та гуманітаристики - Людмила Валеріївна Кузнецова й директор Фахового коледжу СУРА - Анна Валеріївна Новак, визначили авторів найкращих пасок, що дало право майстриням позмагатись за головний приз - великодній кошик!
Хлопці, команда яких першою пройшла квест, також долучились до розіграшу призу.
За результами вікторини великодні кошики отримали студент університету Олег Щербатюк та студентка коледжу Юлія Шинкаренко.
Усі, хто брав участь у заходах отримали солодкі подарунки, а всі присутні - заряд святкового настрою та позитиву!
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.