У школі краси та мистецтв відбувся випуск перукарів і манікюрників

У школі краси та мистецтв відбувся випуск перукарів і манікюрників

20 червня у Школі краси та мистецтв Східноєвропейського університету група слухачів курсової підготовки отримала дипломи про присвоєння професії «Перукар. Манікюрник».

Протягом 10 місяців слухачі курсів опановували перукарське мистецтво, стилістику, візаж і манікюрну справу. Студентки вивчали теорію, креслили схеми з нанесення макіяжу, відпрацьовували свої навички на моделях і, звісно ж, одна на одній.

Вони навчилися технікам моделювання зачісок, виконанню класичних та сучасних чоловічих і жіночих стрижок, укладанню волосся, меліруванню й фарбуванню, різних видів макіяжу (повсякденного, вечірнього, весільного, фантазійного) – все з урахуванням модних тенденцій та індивідуальних особливостей моделі.

Також вони оволоділи навичками виконання класичного обрізного та європейського манікюрів, пройшли підготовку з нігтьового дизайну. І в результаті – демонстрували сучасні образи, в яких гармонійно поєднані зачіска, макіяж і стиль загалом. 

На цьому зв'язок випускників з викладачами університету не завершується. Попереду – участь у конкурсах із перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу «Кубок Києва», «Снігова королева», «Зірка ESTEL».

Вітаємо випускників курсів! Зичимо їм творчих успіхів, професійного зростання, гарних та вдячних клієнтів!