Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
У Східноєвропейському університеті вступники найчастіше подають заяви на менеджмент, право та економіку. Про це повідомила відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Дьячук.
За її словами, тенденції вибору спеціальностей дещо змінилися порівняно зі вступною кампанією минулого року. Торік найбільш популярними в університеті були туризм, готельно-ресторанна справа, право й маркетинг.
– Що стосується Коледжу економіки і управління, то абітурієнти віддають перевагу праву та маркетингу, – зазначила Ірина Віталіївна. – Юридичний напрям завжди мав попит у нашому закладі.
Вступна кампанія триває. Приймальна комісія працює щоденно: понеділок – п’ятниця з 08.30 до 17.00; субота – неділя з 09.00 до 15.00.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!