Якість Вищої Освіти: Семінар НАЗЯВО у Черкасах
Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова взяв активну участь у важливому регіональному семінарі, присвяченому сучасному стану системи забезпечення якості вищої освіти в Україні!
Із 1977 року 18 травня відзначається як Міжнародний день музеїв.
Музейні заклади є одним із найважливіших інструментів культурного обміну, збагачення культур, досягнення взаєморозуміння, співпраці та миру між людьми. Як місце збереження та експозиції старожитностей, вони є однією з підвалин розвитку туризму. Тому вивчення музейної справи є важливою складовою підготовки фахівців у галузі туризму.
Цього дня студенти Східноєвропейського університету спеціальності «Туризм» відвідали Черкаський міський музей Середньої Наддніпрящини. Екскурсію для студентів провів директор музею Михайло Павлович Сиволап. Студенти ознайомилися не лише з експозицією новоствореного музею, а й з особливостями організації роботи музейних закладів.
Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова взяв активну участь у важливому регіональному семінарі, присвяченому сучасному стану системи забезпечення якості вищої освіти в Україні!
Шановні колеги та здобувачі освіти. Запрошує вас взяти участь у VІІІ учнівсько-студентській конференції «Молодіжна наука у контексті суспільно-економічного розвитку країни».
Кафедра права та інформаційної справи взяла участь у нараді щодо підготовки до проведення ЄДКІ за спеціальністю «Право»