Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Про особливості здобуття європейської освіти за програмою подвійного диплома говорили у Східноєвропейському університеті під час зустрічі студентів із представником Європейської вищої школи права і адміністрації (м. Варшава) Володимиром Осипою. Це вже шостий польський вищий навчальний заклад, з яким університет уклав договір про співпрацю.
Володимир Осипа акцентував увагу на перевагах співробітництва з їхнім вишем насамперед для студентів. Зокрема, це можливість навчатися за програмою подвійного диплома, здобуваючи вищу освіту за інтегрованими навчальними програмами одночасно у двох навчальних закладах. Таким чином, студенти, навчаючись у Східноєвропейському університеті, отримують диплом державного зразка України та диплом європейського зразка польського вишу.
Також з керівництвом університету було обговорено питання проведення спільних освітніх і розвиваючих проектів, обміну педагогічними кадрами з метою розробки процесів навчання у формі лекцій та консультацій, проведення спільних наукових досліджень, розробок, організації наукових конференцій та підготовки спільних публікацій, обміну досвідом у сфері організації та методології процесу навчання, в тому числі дистанційного.
У перспективі планується створення на базі Східноєвропейського університету культурно-просвітницького центру від Європейської вищої школи права і адміністрації, що реалізуватиме в Черкаській області освітні проекти за програмою подвійного диплома.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!