Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Для студентів спеціальності «Туризм» випускова кафедра організувала навчальну поїздку до багатого туристичними ресурсами Чигиринського району.
Подорож стала одним із видів практичних занять студентів з дисциплін «Організація екскурсійної справи» та «Організація зеленого туризму».
Під час мандрівки студенти відвідали найвизначніші пам’ятки історії краю в Чигирині, Суботові й Холодному Яру. Тут студенти попрактикувалися у проведенні екскурсій та отримали майстер-клас від викладачів університету і співробітників Національного історико-культурного заповідника «Чигирин».
Крім цього, студенти наочно познайомилися з провідними підприємствами зеленого туризму Чигиринщини.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!