Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Учора викладачі і студенти кафедри готельно-ресторанної справи та туризму Східноєвропейського університету взяли участь у робочій зустрічі «Як зробити Черкаси туристичними?», організованій Черкаською міською радою в партнерстві з проектом «Київський діалог», Асоціацією гостинності Черкащини та ГО «Молода Черкащина».
Мета зустрічі: визначення заходів, що необхідні від органів місцевої влади та громадськості для впровадження змін.
Було проаналізовано сучасний стан туристичної галузі в місті, визначено основні проблеми, напрацьовано пропозиції та шляхи підвищення рекреаційно-туристичного потенціалу Черкас.
Наступна зустріч відбудеться 13 листопада о 15.00 в конференц-залі Черкаської ТПП.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!