Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Знайомство із нашим університетом в День відкритих дверей продовжилось для студентів Смілянського технікуму харчових технологій спілкуванням із викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.
Питання свідомого вибору напрямку подальшого навчання, розуміння відповідальності студента щодо формування самосвідомості майбутнього фахівця, методики самовиховання та самовдосконалення стали предметом обговорення на семінарі «Культура взаємодії викладача і студента в сучасних умовах освітнього простору».
Успішний пошук власного життєвого і професійного шляху, результативність творчого самовираження молодої людини стають наслідками свідомого ставлення до навчання, яке в свій час сприяло плідному співробітництву у відносинах із викладачами, - таким став лейтмотив проведеного семінару.
В свою чергу, представники Смілянського технікуму харчових технологій висловили вдячність за організацію семінару і бажання подальшої співпраці із нашим університетом.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!