Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
У Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту 6 березня 2014 року відбувся черговий плановий семінар клубу «Інвестор». Відкрив засідання організатор, секретар інформаційно-освітнього клубу «Інвестор» Демидов Олексій Анатолійович.
Тема семінару: «Введення в технології поводження з прибутком». Модератором семінару був член некомерційної організації «Союз контролерів Росії» Ковальов Дмитро Валерійович, який презентував свою книгу «Прибыль. Введение в технологии обращения с прибылью».
На семінарі були присутні студенти Східноєвропейського університету економіки і менеджменту, викладацький склад, директори інститутів і проректор з підготовки наукових кадрів.
Під час семінару висвітлений особливий погляд автора як відповідь на такі актуальні питання:
1. Чому різні підприємці отримують різний прибуток за однакових умов функціонування?
2. Що можна зробити, щоб за рівнем прибутку перевершити лідера галузі?
3. Яким чином ідеї підприємця правилино перетворити в дії персоналу компанії?
Тематика семінару, за аналогією структури книги, складалася із трьох умовно виділених розділів:
1. Продаж прибутку або залучення зовнішнього фінансування;
2. Виробництво прибутку або виявлення резервів прибутку;
3. Підтримка системи менеджменту в стані виробляти і продавати прибуток.
По закінченні семінару модератор Ковальов Дмитро Валерійович відповів на численні питання зацікавленої аудиторії. Всі бажаючі мали змогу придбати книгу з автографом автора.
Висловлюємо подяку модератору семінару Ковальову Дмитру Валерійовичу за цікаву і корисну доповідь і відповіді на питання учасників. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю і цікаві зустрічі.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!