Профорієнтаційна зустріч студентів юридичного факультету СУРА з представниками правоохоронних органів

Профорієнтаційна зустріч студентів юридичного факультету СУРА з представниками правоохоронних органів

Метою заходу було поглиблення практичної складової фахової освіти та надання студентам актуальної інформації про особливості професійної діяльності в правоохоронній системі.

На зустрічі були присутні  представники різних підрозділів поліції: фахівці Управління кадрового забезпечення, слідчі підрозділи та експерти-криміналісти. Особливістю заходу стала участь випускниці нашого університету за спеціальністю 081 "Право".

Під час спілкування студентам було детально презентовано:
-  сучасні можливості працевлаштування в поліції;
-  порядок проведення конкурсного відбору на посади слідчого, помічника слідчого та дізнавача;
- практичні аспекти професійної діяльності в правоохоронних органах.

Гості заходу наголосили на принципах професіоналізму, етики та відповідальності, які є ключовими в роботі правоохоронців.