Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
22 грудня на паркет проти нашої команди вийшов колектив “енергетиків” компанії “Черкасиенергозбут”. Хлопці із “Громади” відразу взяли м’яч під контроль і вже на 4-тій хвилині повели в рахунку завдяки комбінації братів Агаріних – Микита зробив розрізний пас на Кирила і той пробив воротаря. Згодом і сам Микита відзначився дальнім влучним пострілом “під штангу”.
Проте суперник зумів вискочити в результативну контратаку й організувати “громадівцям” автогол. 2:1 – підсумок першого тайму.
Увесь другий тайм футзалістам Східноєвропейського університету не вдавалося “розпечатати” ворота Олександра Дяка, котрий того дня, здається, впіймав кураж. “Громадівці” втратили 6 чи 7 дуже класних нагод зростити свою перевагу, натомість “енергетики” скористалися втомою наших хлопців і в контратаці за 40 секунд до кінця зустрічі зрівняли рахунок. У підсумку – 2:2. “Громада-СУЕМ” втратила дуже важливі очки перед поєдинком із прямим конкурентом у боротьбі за медалі – командою із Яснозір’я.
До речі, матч із яснозірцями відбудеться вже цієї неділі (29.ХІІ) о 16:00.
Відео голів нашої гри у 4-му турі та голи інших ігор турніру можна переглянути нижче
(наша 4:44 – 5:14)
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!