Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Навчально-польові військові заняття (збори) відбулися сьогодні в Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова.
В межах заходу відбулися навчально-тренувальні заняття для студентів першого, другого курсів. Формування в студентської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту та дій в умовах надзвичайних ситуацій, а також системного уявлення про військово-патріотичне виховання як складову частину національно-патріотичного виховання.
Учасники дійства окрім практичних навичок отримали прекрасну можливість насолодитися смачною кашею, приготованою власноруч, розібратися з особливостями поводження з вогнепальною зброєю, роботою кінологів та професійною технікою служби надзвичайних ситуацій.
До заходу долучилися представники служби надзвичайних ситуацій та представники Збройних Сил України. Дякуємо за допомогу та сприяння у національно - патріотичному вихованні студентської молоді СУРА.
СЛАВА УКРАІНІ!!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!