Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
У Східноєвропейському університеті відбулося засідання англійського клубу Exe-club, присвячене традиціям святкування Святого Миколая та Нового року в Україні та англомовних країнах світу.
Дружня атмосфера панувала серед учасників клубу та запрошених, які здивували знаннями англійської мови та потішили своїми творчими здібностями і талантами: декламували вірші, виконували пісні з популярних кінофільмів англійською мовою тощо. Святкова вікторина дала можливість виявити справжніх знавців святкових традицій Святого Миколая та Нового року в Україні та англомовних країнах.
Ректор університету привітала учасників клубу з наступаючими святами і подарувала святковий торт студентам.
Гості отримали святкові подарунки від Святого Миколая.
Святкування Святого Миколая стало доброю традицією в нашому університеті.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!